Výroba plastových karet

Potisk plastových karet

Zajišťujeme pro Vás také samostatný potisk karet, který můžete využít zejména v případě, že jste nakoupili nebo již vlastníte bílé plastové karty, které byste rádi dodatečně personifikovali nebo potiskli poutavým designem. V kalkulačním formuláři zadejte požadavek na cenu samotného potisku a v co nejkratším čase Vám kalkulaci pošleme zpět.
Dotisk stávajících karet probíhá technologií termotransferu nebo retransferu.

Retransfer
Technologie retransferového potisku spočívá v míchání barev, které jsou z barevné pásky naneseny na retransferovou folii již v požadovaném designu a poté je folie nanesena na kartu. Je tak zajištěna dostačující ochrana pro kartu při běžném používání. Retransferový potisk je využíván především pro potisk menších objemů karet, ideálně do 500ks.

Dalšími technologiemi potisku karet využívaných při výrobě:

Offset
Standardně používáme pro potisk škálu CMYK nebo přímé Pantone barvy, které jsou tisknuty technologií UV, takže ihned po potisku lze karty laminovat, vysekávat a personalizovat.
Ofset je výhodný pro větší náklady karet od 5.000 kusů výše.
Ostatní tiskové technologie, které používají pro schnutí barev vzdušnou oxidaci, lze použít až po několika dnech schnutí.
Nižší kvalita potisku, ale značná úspora času na tiskovou přípravu a přípravu tiskového stroje, tedy velké snížením cen výroby karet.

Digitální tisk
Lze především tisknout od jednoho kusu tiskového archu (24 nebo 42 karet) a pro opakované výrobu není nutné archivovat filmy nebo kovolisty. Jedná se o moderní technologii, kterou naše společnost používá převážně pro výrobu malých nákladů karet od několika desítek kusů až do několika tisíců karet jednoho designu. Lze také tisknout sdružené archy, na kterých jsou designy karet pro několik zákazníků, což znamená úsporu času při náběhu zakázky a souběžné plnění několika zakázek najednou

optimalizace PageRank.cz

Kód Lukáš Havlíček | Copyright © 2009 Atelier FGT s.r.o. All rights reserved. | Administrace